LM3501TL-16/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3501TL-16/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3501TL-16/NOPB
Číslo dielu LM3501TL-16/NOPB Výrobca N/A
popis IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60374 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Min) 2.7V Napätie - Napájanie (Max) 7V
Napätie - výstup 16V typ DC DC Regulator
topológia Step-Up (Boost) Balík dodávateľov zariadení 8-uSMD
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-WFBGA Ostatné mená LM3501TL-16
LM3501TL-16/NOPBTR
LM3501TL-16TR
LM3501TL-16TR-ND
LM3501TL16NOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interný prepínač Yes Frekvencia 1MHz
stmievanie - Detailný popis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 400mA (Switch) 8-uSMD
Prúd - výstup / kanál 400mA (Switch) Číslo základnej časti LM3501