LM3411M5-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3411M5-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3411M5-3.3
Číslo dielu LM3411M5-3.3 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5233 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - vstup -
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Typ referencie Shunt obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM3411M5-3.3CT Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 50µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-5
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 15mA