LM340LAZ-15
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM340LAZ-15
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM340LAZ-15
Číslo dielu LM340LAZ-15 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5628 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 2V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 35V
Balík dodávateľov zariadení TO-92-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Short Circuit obal Bulk
Balík / puzdro TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 70dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM340LAZ-15 Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92-3 Aktuálny - pokojný (Iq) 6mA
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie -