LM3354-1.8EVAL
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3354-1.8EVAL
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LM3354-1.8
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
  • správa
Špecifikácie LM3354-1.8EVAL
Číslo dielu LM3354-1.8EVAL Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LM3354-1.8 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 4390 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.8V Napätie - vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LM3354 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck-Boost
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavný účel DC/DC, Step Up or Down Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvencia - prepínanie 1MHz Detailný popis LM3354 - DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Prúd - výstup 90mA Typ radu Fully Populated