LM3150-750EVAL
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3150-750EVAL
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL FOR LM3150-750
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3150-750EVAL
Číslo dielu LM3150-750EVAL Výrobca N/A
popis BOARD EVAL FOR LM3150-750 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 4256 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3.3V Napätie - vstup 8 V ~ 17 V
Použitá IC / Časť LM3150 Dodaný obsah Board(s)
séria SIMPLE SWITCHER® Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-45735
LM3150-750EVAL-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 750kHz
Detailný popis LM3150 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 10A