LM2940IMPX-10
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2940IMPX-10
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 10V 1A SOT223-4
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2940IMPX-10
Číslo dielu LM2940IMPX-10 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 10V 1A SOT223-4 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5676 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-4 séria -
Balík / puzdro TO-261-4, TO-261AA PSRR 63dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1A SOT-223-4
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA
Prúd - výstup 1A Ovládacie funkcie -