LM2940CS-15/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2940CS-15/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 15V 1A DDPAK/TO263-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2940CS-15/NOPB
Číslo dielu LM2940CS-15/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LIN 15V 1A DDPAK/TO263-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 83128 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.8V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 64dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM2940CS-15/NOPB
LM2940CS15NOPB
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A DDPAK/TO-263-3
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA
Prúd - výstup 1A Ovládacie funkcie -