LM2937ET-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2937ET-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
315 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2937ET-12
Číslo dielu LM2937ET-12 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 53746 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1V @ 50mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3
Prúd - Napájanie (Max) 20mA Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie -