LM2936DT-3.3
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2936DT-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2936DT-3.3
Číslo dielu LM2936DT-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4212 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 50mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení TO-252-3 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-252-3
Prúd - Napájanie (Max) 2.5mA Aktuálny - pokojný (Iq) 15µA
Prúd - výstup 50mA Ovládacie funkcie -
Číslo základnej časti LM2936
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM2936DT-3.0
LM2936DT-3.0
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 3V 50MA TO252-3
Skladom: 4682 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM2936DT-3.3/NOPB
LM2936DT-3.3/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3