LM2853MHX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2853MHX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A SYNC 14TSSOP
  • správa
Špecifikácie LM2853MHX-3.3
Číslo dielu LM2853MHX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 3.3V 3A SYNC 14TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5559 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 3V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 14-HTSSOP séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 550kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Prúd - výstup 3A Číslo základnej časti LM2853