LM2852YMXAX-1.0
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2852YMXAX-1.0
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP
  • správa
Špecifikácie LM2852YMXAX-1.0
Číslo dielu LM2852YMXAX-1.0 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5314 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.85V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 14-HTSSOP séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 500kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Prúd - výstup 2A Číslo základnej časti LM2852