LM2678T-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2678T-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 5A TO220-7
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
135 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2678T-12
Číslo dielu LM2678T-12 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 12V 5A TO220-7 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 20254 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 15V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení TO-220-7 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-220-7 (Formed Leads)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 260kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A TO-220-7 (Formed Leads)
Prúd - výstup 5A Číslo základnej časti LM2678