LM2676SDX-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2676SDX-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 3A 14VSON
  • správa
Špecifikácie LM2676SDX-12
Číslo dielu LM2676SDX-12 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 12V 3A 14VSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4250 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 8V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 14-VSON (5x6) séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-VDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 260kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A 14-VDFN Exposed Pad
Prúd - výstup 3A Číslo základnej časti LM2676