LM2674LD-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2674LD-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 0.5A 16WSON
  • správa
Špecifikácie LM2674LD-3.3
Číslo dielu LM2674LD-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 16WSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5232 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 6.5V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 16-WSON (5x5) séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-WFDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM2674LD-3.3TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 260kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 16-WFDFN Exposed Pad Prúd - výstup 500mA