LM2670SX-12
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2670SX-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2670SX-12
Číslo dielu LM2670SX-12 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 12V 3A TO263-7 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4602 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 8V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-7 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 260kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Prúd - výstup 3A Číslo základnej časti LM2670