LM2608ATL-1.8
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2608ATL-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK PROG 0.4A SYNC 10USMD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2608ATL-1.8
Číslo dielu LM2608ATL-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG BCK PROG 0.4A SYNC 10USMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5777 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V, 1.8V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.8V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 10-TµSMD (2.25x2.5) séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-WFBGA, DSBGA
Typ výstupu Programmable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM2608ATL-1.8TR Prevádzková teplota -35°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 610kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Programmable 1.5V, 1.8V 1 Output 400mA 10-WFBGA, DSBGA Prúd - výstup 400mA