LM2598S-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2598S-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-7
  • správa
Špecifikácie LM2598S-3.3
Číslo dielu LM2598S-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-7 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5105 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-7 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 150kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Prúd - výstup 1A Číslo základnej časti LM2598
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM2597N-5.0
LM2597N-5.0
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 5V 0.5A 8-DIP
Skladom: 4498 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM2598S-3.3/NOPB
LM2598S-3.3/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-7