LM2597HVMX-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2597HVMX-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 0.5A 8-SOIC
  • správa
Špecifikácie LM2597HVMX-12
Číslo dielu LM2597HVMX-12 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 12V 0.5A 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3966 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 60V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 150kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prúd - výstup 500mA Číslo základnej časti LM2597