LM2596SX-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2596SX-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
  • správa
Špecifikácie LM2596SX-12
Číslo dielu LM2596SX-12 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 12V 3A TO263-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4196 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM2596SX-12CT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 150kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Prúd - výstup 3A