LM2595SX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2595SX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2595SX-3.3
Číslo dielu LM2595SX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 26242 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM2595SX-3.3TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 150kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Prúd - výstup 1A
Číslo základnej časti LM2595
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM2595SX-12
LM2595SX-12
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Skladom: 5249 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM2595SX-3.3/NOPB
LM2595SX-3.3/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5