LM2588SX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2588SX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO263
  • správa
Špecifikácie LM2588SX-3.3
Číslo dielu LM2588SX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5769 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Boost, Flyback, Forward Converter Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-7 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM2588SX-3.3 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Up, Step-Up/Step-Down Frekvencia - prepínanie 100kHz ~ 200kHz
Detailný popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Prúd - výstup 5A (Switch)