LM2588S-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2588S-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO263
  • správa
Špecifikácie LM2588S-3.3
Číslo dielu LM2588S-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4315 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Boost, Flyback, Forward Converter Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-7 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekvencia - prepínanie 100kHz ~ 200kHz Detailný popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Prúd - výstup 5A (Switch) Číslo základnej časti LM2588