LM2577T-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2577T-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2577T-12
Číslo dielu LM2577T-12 Výrobca N/A
popis IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5086 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 3.5V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Boost, Flyback, Forward Converter Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-220-5
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive or Negative
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekvencia - prepínanie 52kHz Detailný popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5
Prúd - výstup 3A (Switch) Číslo základnej časti LM2577
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM2577SX-12
LM2577SX-12
výrobcovia: N/A
popis: IC REG MULT CONFIG INV 12V TO263
Skladom: 5078 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM2577T-12/LB03
LM2577T-12/LB03
výrobcovia: N/A
popis: IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220
Skladom: 4335 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM2577SX-15/NOPB
LM2577SX-15/NOPB
popis: IC REG MULT CONFIG INV 15V TO263
LM2577T-15/LB03
LM2577T-15/LB03
popis: IC REG MULTI CONFIG 15V 3A TO220
LM2577T-12/LF03
LM2577T-12/LF03