LM2577MX-15
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2577MX-15
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFG INV 15V 24SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM2577MX-15
Číslo dielu LM2577MX-15 Výrobca N/A
popis IC REG MULT CONFG INV 15V 24SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4353 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 3.5V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Boost, Flyback, Forward Converter Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 24-SOIC séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive or Negative
Ostatné mená *LM2577MX-15 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Up, Step-Up/Step-Down Frekvencia - prepínanie 52kHz
Detailný popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 15V 1 Output 3A (Switch) 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Prúd - výstup 3A (Switch)