LM2575T-15/LF03
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2575T-15/LF03
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
270 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2575T-15/LF03
Číslo dielu LM2575T-15/LF03 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 15V 1A TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48202 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-220-5 Formed Leads
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 52kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads Prúd - výstup 1A
Číslo základnej časti LM2575
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM2575T-15G
LM2575T-15G
výrobcovia: ON Semiconductor
popis: IC REG MULT CONFIG INV 15V TO220
Skladom: 76425 pcs
Stiahnuť ▼: LM2575T-15G.pdf
RFQ
LM2575T-12/NOPB
LM2575T-12/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Skladom: 64331 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM2575T-15
LM2575T-15
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5