LM2575S-3.3/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2575S-3.3/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2575S-3.3/NOPB
Číslo dielu LM2575S-3.3/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 49507 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM2575S-3.3/NOPB
LM2575S33NOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 52kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Prúd - výstup 1A Číslo základnej časti LM2575