LM2574HVM-12
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2574HVM-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 0.5A 14-SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2574HVM-12
Číslo dielu LM2574HVM-12 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 12V 0.5A 14-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5801 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 60V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2A (4 Weeks)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 52kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prúd - výstup 500mA Číslo základnej časti LM2574