LM25101CMA/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25101CMA/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GATE DVR HI/LO SIDE 1A 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25101CMA/NOPB
Číslo dielu LM25101CMA/NOPB Výrobca N/A
popis IC GATE DVR HI/LO SIDE 1A 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42202 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 9 V ~ 14 V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) 990ns, 715ns
obal Tube Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená 296-45006-5
LM25101CMA/NOPB-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet ovládačov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Logické napätie - VIL, VIH 2.3V, - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Non-Inverting Vysoké bočné napätie - Max (Bootstrap) 100V
Typ brány N-Channel MOSFET Ovládaná konfigurácia Half-Bridge
Detailný popis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) 1A, 1A