LM25088MH-1EVAL
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25088MH-1EVAL
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL FOR LM25088MH-1
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25088MH-1EVAL
Číslo dielu LM25088MH-1EVAL Výrobca N/A
popis BOARD EVAL FOR LM25088MH-1 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1830 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 5V Napätie - vstup 5.5 V ~ 36 V
Použitá IC / Časť LM25088 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená LM25088MH1EVAL
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 250kHz
Detailný popis LM25088 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 7A