LM185BXH-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM185BXH-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2
  • správa
Špecifikácie LM185BXH-2.5
Číslo dielu LM185BXH-2.5 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5956 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±1.5% Teplotný koeficient 30ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení TO-2 séria -
Typ referencie Shunt obal Tube
Balík / puzdro TO-46-2 Metal Can Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 120µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Through Hole
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-2 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 20mA Prúd - katóda 20µA