LM10CH/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM10CH/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP TO8
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM10CH/NOPB
Číslo dielu LM10CH/NOPB Výrobca N/A
popis IC OPAMP GP TO8 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14122 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 1.1 V ~ 40 V, ±0.55 V ~ 20 V Napätie - vstupný posun 500µV
Balík dodávateľov zariadení TO-99-8 Rýchlosť prebehu -
séria - obal Bulk
Balík / puzdro TO-99-8 Metal Can Typ výstupu -
Ostatné mená *LM10CH/NOPB
LM10CHNOPB
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Prúd - dodávka 300µA Prúd - výstup / kanál 20mA
Prúd - vstupná predpoveď 12nA Číslo základnej časti LM10
Typ zosilňovača General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM10CH
LM10CH
výrobcovia: N/A
popis: IC OPAMP GP TO8
Skladom: 12302 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM10B
LM10B
výrobcovia: Cynergy3
popis: FLOATSWITCH CABLE END N/C 10A