LM1086IS-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM1086IS-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM1086IS-1.8
Číslo dielu LM1086IS-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5547 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.5V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 27V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM1086IS-1.8 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DDPAK/TO-263-3 Prúd - Napájanie (Max) 10mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA Prúd - výstup 1.5A