LM1086CS-2.85/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM1086CS-2.85/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 1.5A DDPAK
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM1086CS-2.85/NOPB
Číslo dielu LM1086CS-2.85/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.85V 1.5A DDPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5237 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.5V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 27V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM1086CS-2.85
*LM1086CS-2.85/NOPB
LM1086CS-2.85
LM1086CS-2.85-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 1.5A DDPAK/TO-263-3 Prúd - Napájanie (Max) 10mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA Prúd - výstup 1.5A