LM1085ISX-3.3
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM1085ISX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LM1085ISX-3.3
Číslo dielu LM1085ISX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 53208 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.5V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 27V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A DDPAK/TO-263-3
Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA Prúd - výstup 3A