INA156EA/2K5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: INA156EA/2K5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP INSTR 550KHZ RRO 8VSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie INA156EA/2K5
Číslo dielu INA156EA/2K5 Výrobca N/A
popis IC OPAMP INSTR 550KHZ RRO 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67633 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 5.5 V Napätie - vstupný posun 2.5mV
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP Rýchlosť prebehu 6.5 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Instrumentation Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP Prúd - dodávka 1.8mA
Prúd - výstup / kanál 50mA Prúd - vstupná predpoveď 1pA
Číslo základnej časti INA156 Typ zosilňovača Instrumentation
-3db šírka pásma 550kHz