DAC3154IRGCR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAC3154IRGCR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DAC 10BIT PAR DL 64VQFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie DAC3154IRGCR
Číslo dielu DAC3154IRGCR Výrobca N/A
popis IC DAC 10BIT PAR DL 64VQFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7895 pcs Dátový hárok
Napätie - napájanie, digitálne 1.71 V ~ 1.89 V Napätie - Napájanie, analógové 1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V
Balík dodávateľov zariadení 64-VQFN (9x9) Čas vyrovnania 11ns (Typ)
séria - Typ referencie External, Internal
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 64-VFQFN Exposed Pad
Typ výstupu Current - Unbuffered Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C