CP3SP33SMS/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CP3SP33SMS/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CPU W/BLUTOOTH&CAN 224NFBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
160 pcs
  • správa
Špecifikácie CP3SP33SMS/NOPB
Číslo dielu CP3SP33SMS/NOPB Výrobca N/A
popis IC CPU W/BLUTOOTH&CAN 224NFBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4254 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 3.3 V Balík dodávateľov zariadení 224-NFBGA (13x13)
séria - Veľkosť RAM 44K x 8
Typ pamäte programov External Program Memory obal Tray
Balík / puzdro 224-LFBGA Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C