CD74HCT423M96G4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD74HCT423M96G4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC RETRIG MONO MULTVIBRTR 16SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie CD74HCT423M96G4
Číslo dielu CD74HCT423M96G4 Výrobca N/A
popis IC RETRIG MONO MULTVIBRTR 16SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 229561 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5V ~ 5.5V Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC
séria 74HCT Vstup Schmitt Trigger No
Časové oneskorenie propagácie 25ns obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Typ logiky Monostable
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Nezávislé okruhy 2
Detailný popis Monostable Multivibrator 25ns 16-SOIC Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 4mA, 4mA