CD74HCT283M96G4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD74HCT283M96G4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BIN FULL 4BIT ADD CAR 16SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie CD74HCT283M96G4
Číslo dielu CD74HCT283M96G4 Výrobca N/A
popis IC BIN FULL 4BIT ADD CAR 16SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 210287 pcs Dátový hárok
Napájacie napätie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC
séria 74HCT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C