CD74HCT153M96G4
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD74HCT153M96G4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DUAL 4-IN MUX HS 16-SOIC
  • správa
Špecifikácie CD74HCT153M96G4
Číslo dielu CD74HCT153M96G4 Výrobca N/A
popis IC DUAL 4-IN MUX HS 16-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 313763 pcs Dátový hárok
Napájací zdroj Single Supply Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V
typ Multiplexer Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC
séria 74HCT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Nezávislé okruhy 1 Detailný popis Multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 4mA, 4mA obvod 2 x 4:1