CD74HC40103M96G4
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD74HC40103M96G4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC 8-STAGE DOWN COUNTER 16SOIC
  • správa
Špecifikácie CD74HC40103M96G4
Číslo dielu CD74HC40103M96G4 Výrobca N/A
popis IC 8-STAGE DOWN COUNTER 16SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 138812 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2V ~ 6V Spúšťací typ Positive Edge
načasovanie Synchronous Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC
séria 74HC Reštartovať Asynchronous
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet prvkov 1
Počet bitov na prvok 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Typ logiky Binary Counter Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
smer Down Detailný popis Counter IC Binary Counter 1 Element 8 Bit Positive Edge 16-SOIC
Sadzba 18MHz Číslo základnej časti 74HC40103