BQ51003YFPT
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ51003YFPT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie BQ51003YFPT
Číslo dielu BQ51003YFPT Výrobca N/A
popis IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70604 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4 V ~ 10 V Balík dodávateľov zariadení 28-DSBGA
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 28-XFBGA, DSBGA Ostatné mená 296-37245-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Prúd - dodávka 500mA Číslo základnej časti BQ51003