BQ24401PWRG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ24401PWRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie BQ24401PWRG4
Číslo dielu BQ24401PWRG4 Výrobca N/A
popis IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48601 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6V Balík dodávateľov zariadení 8-TSSOP
séria - Programovateľné funkcie Timer
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (TA) Počet buniek -