AM3871CCYE100
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AM3871CCYE100
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC MPU SITARA 100MHZ 684FCBGA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie AM3871CCYE100
Číslo dielu AM3871CCYE100 Výrobca N/A
popis IC MPU SITARA 100MHZ 684FCBGA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 2103 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 (2)
Balík dodávateľov zariadení 684-FCBGA (23x23) rýchlosť 100MHz
séria Sitara™ Funkcie zabezpečenia -
SATA SATA 3Gbps (1) Ovládače RAM DDR2, DDR3
obal Tray Balík / puzdro 684-BFBGA, FCBGA
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TJ) Počet šírok jadra / zbernice 1 Core, 32-Bit
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Grafické zrýchlenie Yes
Ethernet 10/100/1000 Mbps (1) Ovládače displeja a rozhrania HDMI, HDVPSS
Detailný popis ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 100MHz 684-FCBGA (23x23) Hlavný procesor ARM® Cortex®-A8