74LVCZ16240ADLRG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74LVCZ16240ADLRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie 74LVCZ16240ADLRG4
Číslo dielu 74LVCZ16240ADLRG4 Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5040 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 48-SSOP
séria 74LVCZ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 4
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA