74LVC1G3208DBVRE4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74LVC1G3208DBVRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC 3IN POS OR-AND GATE SOT23-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 74LVC1G3208DBVRE4
Číslo dielu 74LVC1G3208DBVRE4 Výrobca N/A
popis IC 3IN POS OR-AND GATE SOT23-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 705381 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení SOT-23-6
séria 74LVC Vstup Schmitt Trigger No
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SOT-23-6
Typ výstupu Single-Ended Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet vstupov 3 Input (2, 1) Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Typ logiky AND/OR Gate
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA Číslo základnej časti 74LVC1G3208