74LVC1G175DBVTG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74LVC1G175DBVTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie 74LVC1G175DBVTG4
Číslo dielu 74LVC1G175DBVTG4 Výrobca N/A
popis IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 148131 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V typ D-Type
Spúšťací typ Positive Edge séria 74LVC
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SOT-23-6
Typ výstupu Non-Inverted Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet prvkov 1 Počet bitov na prvok 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita 3pF
funkcie Reset Aktuálny - pokojný (Iq) 10µA
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA Frekvencia hodín 175MHz