74FCT162952BTPVCT
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74FCT162952BTPVCT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie 74FCT162952BTPVCT
Číslo dielu 74FCT162952BTPVCT Výrobca N/A
popis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5626 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 56-SSOP
séria 74FCT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Transceiver, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Transceiver, Non-Inverting 2 Element 8 Bit per Element 3-State Output 56-SSOP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA