74ALVCH16501DLRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74ALVCH16501DLRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie 74ALVCH16501DLRG4
Číslo dielu 74ALVCH16501DLRG4 Výrobca N/A
popis IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4338 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 56-SSOP
séria 74ALVCH obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet obvodov 18-Bit Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Universal Bus Transceiver
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA Číslo základnej časti 74ALVCH16501