74AC11240NTG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74AC11240NTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 5.5V 24DIP
listoch:
  • správa
Špecifikácie 74AC11240NTG4
Číslo dielu 74AC11240NTG4 Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 5.5V 24DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4628 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 24-PDIP
séria 74AC obal Tube
Balík / puzdro 24-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 74AC11240NTE4
74AC11240NTE4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 2 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Buffer, Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 24-PDIP
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA Číslo základnej časti 74AC11240